Vinn en Apple iPad og 10 Ben 10-premier

For å feire finalen i Ben 10 Alien Force vil TOYS”R”US og BR-Leker arrangere premietrekning i oktober. Alle butikker kommer til å gi bort flotte Ben 10-premier hver lørdag!
Og ikke nok med det! Den 9. oktober vil de første 25 barna som møter opp i sin nærmeste BR-Leker eller TOYS”R”US utkledd som et Ben 10-romvesen få en overraskelsespose. Alle barn som er med, vil delta i en trekning om å vinne en Apple iPad og et gavekort til TOYS"R"US!
Premietrekning lørdag den 18. oktober:
Ben 10 fødselsdagspakke
Ben 10 spesialbok, utgave 10.10.10
Ben 10 Enormosaur-besøk
Ben 10 dekorasjonssett til soverommet
Premietrekning lørdag den 23. oktober:
Ben 10 ghettoblaster
Ben 10 skrivesett
Ben 10 bøker
Premietrekning lørdag den 30. oktober:
Ben 10 Omnitrix-klokke
Ben 10 DVD-er
Ben 10 sparkesykkel
Påmeldingsskjema til Ben 10 Alien Force-konkurransen
Skriv ut dette skjemaet hver uke, svar på spørsmålene og ta det med til din TOYS”R”US eller BR-Leker for å delta i den ukentlige trekningen. Klikk her!
Lørdag 18. oktober: Oppgi navnet på de to søskenbarna til Ben
Lørdag 23. oktober: Oppgi navnet på et romvesen som opptrer i Ben 10 Alien Force.
Lørdag 30. oktober: Hva kalles klokken til Ben 10?
Du må legge det utfylte påmeldingsskjemaet i Ben 10-boksen som du finner i din lokale BR-Leker eller TOYS”R”US.



kult
Søndag, October 24, 2010 - 17:50 by djengin
kult
kult
Søndag, October 24, 2010 - 12:15 by djengin
kult
kult at man vinner en ipad
Søndag, October 10, 2010 - 19:23 by txt231
kult at man vinner en ipad :):)